2018 de 7 seo stratejisiyontemitaharri motoru optimizasyonu, zaman genişlik ehemmiyetli dijital pazarlama stratejilerinden biridir. iyi tek icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bildik iseniz, taharri motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret stratejik sayısal pazarlama stratejilerinden biridir okunuşu bu çalışmayı düzenli eş şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile yarışma edemezler.

SEO düzenli olarak geliştirilen tanınmayan stratejiler okunuşu teknikler ile daima gelişen bir kez alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında sistemli değişikliklere bacak elde etmek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere özen etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, küçük işletme sahiplerinin ilerlemesine yardımcı vuku bulmak ve taharri motoru oyununu rakiplerine karşı tutulmak amacıyla yedi SEO ipucu ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler dürüst müşterek şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yaver olabilirler.

1-Sesli aramayı bölüm ardı etmeyin.
Google 2016’da, hareketli arama platformundaki tümsek arama sorgularının yüzdelik 20’sinin ün tamamen olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda arama sorgusunu açmak yerine ünlü sorular sorar. 2018 okunuşu bu oranın %30 lar civarında olacağı kestirim ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. zımni daha ayrıntılı kuyruklu şalter kelimelere okunuşu benzer müzakere yapısına ehil olmalıdır. Ayrıca, yevmi dilde kullanılan sözdizimini eklemek de yerinde sadece fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil taharri doğrusu masaüstü aramayı aştı. Ses daimî arama, bunu 2018’de henüz da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi velinimet asistanlardan değil, aptal telefonlarından ünlü taharri kullanır. Google ve öteki taharri motorları bu eğilimi fark etmiş ve taşınabilir ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, akıbet yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine taşınabilir sürümün kalitesine okunuşu içeriğine bakılırsa sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış mobil sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine ve arama motoru sonuç sayfalarında SERP daha mafevk sıralarda iz almasına asistan olacaktır. Google, taşınabilir sürümün kesinlikle başarım gösterdiğini, neden derecesinde hızlı yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan önce neden derecede kolaylık kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği oda ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin mafevk kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış bir kez şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca yalnız özeti ile arama motoru, kullanıcılara bilgi sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin genişlik az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerine tamlanan işaret etkili sonuçlardan almaktadır ve bu vakit içinde artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna bakılırsa şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerine yararlı etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına kökeninden kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı değerlendirmek henüz alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri mutlak ve özlü bir kez şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki hedef önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akil asistanların okunuşu yapmacık zekanın AI, otomobil öğreniminin ve henüz kişiselleştirilmiş ancak taharri motoru deneyiminin birleşimi hasebiyle dikkate alınması gereken ehemmiyetli bir kez etmen haline gelmiştir. Google, birleşik kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna okunuşu genişlik alakalı okunuşu güncel bilgileri göndermek uğruna sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların ancak nesne satın iletilmek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öteki sayfalara okunuşu medya satış noktalarına nazaran önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar bir kez konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına evleviyet verir. İçeriğiniz bu varyasyon trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine valör verin.
Kullanıcı deneyimi hâlen en mühim sıralama faktörüdür okunuşu tamamı taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz süratli tek şekilde yüklenmeli, hem web sitesine git hareketli hem okunuşu masaüstü platformlarda problemsiz yalnız şekilde çalışmalı ve hepsi bölümlerine erişmesi basitçe olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, sitemizi inceleyin bir web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzdelik 40’ının anlayışsız döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır birleşik marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek ve sağlıklı yalnız kullanıcı deneyimi sağladığından güvenli bulunmak fazla önemlidir. hafif web siteleri, SERP’lerde giyecek sıralarda makam almaz ve az uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google okunuşu Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre uzun zamandır egemen olmuştur okunuşu bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları okunuşu yapmacık zeyreklik sayesinde değişmeye başlamış okunuşu değişmeye bitmeme edecektir. Google hâlen bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan mazruf çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google okunuşu Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öbür platformlarda beden sıralarda yer almaları uğruna içeriklerini okunuşu web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, başka her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki genişlik etkili faktörlerden bazılarıdır. kazançlı araştırılmamış okunuşu şimdiki olmayan düşük kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, aynı web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya etkilemek okunuşu insicamlı kaliteyi sıyanet etmek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO kompetitif sularında sizlere muavin olabilir. genişlik önemli kısım, arama motoru algoritmalarındaki değişiklikler uğruna trendleri okunuşu duyuruları kovuşturma etmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *